Image

Image

Race Results Sponsor


Featured Classes

View All Race Classes

Points Standings

View All Current Class Standings


Champions

View All Class Champions


Track Records

View All Track Records


Race Results

Round 1
R/TDial InETMPH
Trevor Scheopner Sterling, CO 586 .0369.30 9.344 69.92
Kaylee Pacheco Littleton, CO 5671 .1229.00 9.091 71.07
Kinsley Sievers Loma, CO 590 .0259.00 9.038 71.62
Nico Hasenack Pueblo, CO 5619 .0959.15 9.271 67.63
Carson Wied Neenah, WI 372 .0209.14 9.267 68.26
Kelsey Haase Fort, Lupton 5012 .1319.37 9.415 69.07
Cooper Christensen Sidney, NE 5022 .0338.96 8.994 71.30
Emma Lowry Arvads, CO 5026 .1329.05 9.103 72.20
Camden Mcdonald Larned, KS 5551 .0749.84 9.953 67.16
Bentley Clement Herriman, UT 753 -.1079.07 9.155 70.12
Konnor Unrein Loveland, CO 523 .2189.20 9.301 71.19
Abigail Wilson Oklahoma, City 401 -.0038.98 9.010 81.74
Braxton Niesent Milliken, CO 5461 .0719.02 9.113 70.26
Terralynn Fletcher Hershey, NE T567 .0908.96 9.040 71.23
Rydier Olson Jarman Arvada, CO 5232 .0028.97 9.118 67.40
Alex Diaz Grand, Junction 5722 .1728.96 9.060 70.61
Kylie Allen Grand, Junction 594 .1179.35 9.593 67.54
Allen Miller Littleton, CO 505011.9769.56
Raelynn Webb Thornton, CO 552 .2389.11 9.150 72.89
Jayla Mariano Littleton, CO 567 .4159.51 9.702 69.57
Rudy Sweetman Fort, Lupton 542 -.2209.39 9.367 69.35
Molly Doepel Oklahoma, City 4826 -.02210.3210.376 62.08
James Brown Keenesburg, CO 513 .0489.13 8.736 76.88
Karson Roberts Bentley, KS 5459 -.0328.90 9.000 70.48
Marshall Tafoya Albuquerque, NE 522T .0909.09 9.118 71.39
Haven Moberly Wellington, KS 5013 .0608.90 9.051 71.43
Aiden Rizner Longmont, CO 5010 .0468.96 9.029 71.16
Dominic Genardi Berthoud, CO 5114 .1648.95 8.948 72.58
Breccan Whiteley Grand, Junction 5126 .11811.4311.607 53.93
Daphne Souther Kersey, CO 5620 .2648.90 9.471 60.88
Round 2
R/TDial InETMPH
Marshall Tafoya Albuquerque, NE 522T .1029.10 9.199 70.26
Kylie Allen Grand, Junction 594 .2139.68 9.684 67.15
Camden Mcdonald Larned, KS 5551 .0539.9310.016 66.01
Braxton Niesent Milliken, CO 5461 .1069.07 9.173 69.60
Kinsley Sievers Loma, CO 590 .0779.01 9.108 69.94
Breccan Whiteley Grand, Junction 5126 .08911.6011.708 53.57
Rudy Sweetman Fort, Lupton 542 .0319.34 9.453 68.93
James Brown Keenesburg, CO 513 .1828.98 8.978 70.10
Raelynn Webb Thornton, CO 552 .3199.14 9.228 71.67
Trevor Scheopner Sterling, CO 586 -.0219.34 9.453 68.87
Rydier Olson Jarman Arvada, CO 5232 .0019.04 9.214 65.97
Konnor Unrein Loveland, CO 523 .1589.28 9.387 69.51
Aiden Rizner Longmont, CO 5010 .0489.02 9.063 70.64
Cooper Christensen Sidney, NE 5022 .1159.03 9.053 70.42
Carson Wied Neenah, WI 372 -.0179.14 9.183 71.25
SINGLE
Round 3
R/TDial InETMPH
Raelynn Webb Thornton, CO 552 .2489.19 9.144 71.90
Carson Wied Neenah, WI 372 -.0309.20 9.212 70.86
Aiden Rizner Longmont, CO 5010 .0019.05 9.186 66.97
Marshall Tafoya Albuquerque, NE 522T .1659.15 9.241 70.66
Camden Mcdonald Larned, KS 5551 .1549.9510.005 65.94
Kinsley Sievers Loma, CO 590 .1069.03 9.158 68.91
Rydier Olson Jarman Arvada, CO 5232 .0419.06 9.143 71.01
Rudy Sweetman Fort, Lupton 542 -.0119.40 9.455 68.30
Round 4
R/TDial InETMPH
Aiden Rizner Longmont, CO 5010 .0639.05 9.086 70.97
Rydier Olson Jarman Arvada, CO 5232 -.0159.11 9.102 71.61
Raelynn Webb Thornton, CO 552 .1889.14 9.318 71.72
Camden Mcdonald Larned, KS 5551 .1009.97 9.914 67.14
Finals
R/TDial InETMPH
Raelynn Webb Thornton, CO 552 .0249.14 9.291 71.90
Aiden Rizner Longmont, CO 5010 .0689.05 9.014 71.10